Article image 109-C16AC-A2E-1-4R-6P-901
Rockwell Automation 109-C16AC-A2E-1-4R-6P-901
Description
Available from RCC, IEC Enclosed Metal QC Starters 16 A, Type 1 - IP42 Metal Enclosure, 600V 60Hz / 550V 50HZ / 550V 50HZ Transformed 110V 50HZ / 600V 60HZ Transformed 120V 60HZ, 1.0..5.0A