Article image 109-C12AH-A2F-3-6P-901
Rockwell Automation 109-C12AH-A2F-3-6P-901
Description
Available from RCC, IEC Enclosed Metal QC Starters 12 A, Type 1 - IP42 Metal Enclosure, 208V 60Hz / 208V 60HZ Transformed 120V 60HZ, 3.2..16A