560020
LA-78U
LA-78U - Alignment aid
| Suitable for: | MLC 500, MLC 300 safety light curtains |
| Light source: | Laser, Red |
| Laser class: | 2 |
| Design: | Cubic |
| Dimension (W x H x L): | 65 mm x 85 mm x 137 mm |
| Housing material: | Metal, Aluminum |
| Net weight: | 300 g |
| Housing color: | Black |
| Type of fastening: | Screw type |
| Customs tariff number: | 85389099 |
| eCl@ss 8.0: | 27279210 |
| eCl@ss 9.0: | 27273607 |
| ETIM 5.0: | EC002467 |
| ETIM 6.0: | EC002467 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | |
| Weight: | 0.30 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |