50114617
TKS 30x45
TKS 30x45 - Reflector
| Design: | Rectangular |
| Mounting dimension: | 31.5 mm x 55.5 mm x 8 mm |
| Reflective surface: | 29 mm x 44 mm |
| Triple reflector size: | 4 mm |
| Reflector material: | Plastic |
| Material of base material: | Plastic |
| Chemical designation, reflector material: | PMMA8N |
| Structure, active surface: | Triple |
| Net weight: | 20 g |
| Type of fastening: | Adhesive, Through-hole mounting |
| Ambient temperature, operation: | -40 ... 65 °C |
| Degree of protection: | IP 67 |
| Customs tariff number: | 90029000 |
| eCl@ss 8.0: | 27279203 |
| eCl@ss 9.0: | 27273601 |
| ETIM 5.0: | EC002467 |
| ETIM 6.0: | EC002467 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | |
| Weight: | 0.01 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |