50112419
MSP 290i - 520 M 00
MSP 290i - 520 M 00 - Modular scanner portal
| Series: | MSPi |
| Number of bar code readers: | 2 Piece(s) |
| Type of bar code reader: | BCL 500i S M 102 |
| Supply voltage UB: | 10 ... 30 V, DC |
| Power consumption, max.: | 20 W |
| Type: | RS 232, RS 422 |
| Customs tariff number: | 84714900 |
| eCl@ss 8.0: | 27280102 |
| eCl@ss 9.0: | 27280102 |
| ETIM 5.0: | EC002550 |
| ETIM 6.0: | EC002550 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | |
| Weight: | 3.20 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |