426188
PSC-1600-S2
PSC-1600-S2 - Protective screen
| Suitable for: | UDC-S2, DC-S2 device columns |
| Dimension: | 1,580 mm |
| Protective screen material: | PMMA, gray |
| Customs tariff number: | 39205100 |
| eCl@ss 8.0: | 27279290 |
| eCl@ss 9.0: | 27279090 |
| ETIM 5.0: | EC002498 |
| ETIM 6.0: | EC002498 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | |
| Weight: | 0.46 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |