0031015
BA9036 AC50HZ 24V
VOLTAGE RELAY
| Function: | Voltage Relay |
| 1- / 3-phase: | 1 |
| Measuring range max.: | AC 400 V |
| Output contacts: | 2 w |
| Operate delay: | + |
| Enclosure design: | Schaltschrank |
| Width: | 45 mm |
| Type: | BA 9036 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | DE |
| EAN: | |
| Weight: | 0.34 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |