0030580
BA9041 3AC50HZ 440V
PHASE SEQUENCE RELAY
| Function: | Phase-sequence relay |
| 1- / 3-phase: | 3 |
| Standard measuring range: | 3 AC 400 V |
| Measuring range max.: | 500 V |
| Output contacts: | 2 w |
| Enclosure design: | Schaltschrank |
| Width: | 22,5 mm |
| Type: | BA 9041 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | DE |
| EAN: | |
| Weight: | 0.34 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |