570472
PSEN ml escape release cordset 2,5m
Push-pull-cable release for safety gate system PSENmlock; cable length. 2.5m; Content = push-pull-cable with operating element and mounting, accessories
| Certifications:: | CE |
| Type of general accessories:: | Escape release |
| Gross weight:: | 710 g |
| Net weight:: | 520 g |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | |
| EAN: | |
| Weight: | 0.00 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |