50135996
YV U-SDD-25-83-83-X04
YV U-SDD-25-83-83-X04 - Y distribution box
| Number of connections: | 3 Piece(s) |
| Type of connection: | Connector |
| Thread size: | M12 |
| Type: | Male |
| No. of pins: | 5 -pin |
| Encoding: | A-coded |
| Version: | Axial |
| Type of connection: | Connector |
| Thread size: | M8 |
| Type: | Female |
| No. of pins: | 3 -pin |
| Version: | Axial |
| Type of connection: | Connector |
| Thread size: | M8 |
| Type: | Female |
| No. of pins: | 3 -pin |
| Version: | Axial |
| Shielded: | No |
| Width across flats: | 13 mm |
| Material: | PUR |
| Ambient temperature, operation: | -25 ... 85 °C |
| Degree of protection: | IP 67 |
| Customs tariff number: | 85366990 |
| eCl@ss 8.0: | 27069190 |
| eCl@ss 9.0: | 27069190 |
| ETIM 5.0: | EC001578 |
| ETIM 6.0: | EC001578 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | |
| Weight: | 0.02 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |