8059233
Schutzstopfen M12x1, gelbgrün
Screw plug, M12 female, yellowgreen
| Color: | GN, similar RAL6018 |
| Cover for: | M12, female |
| Degree of protection (mounted): | IP67 |
| ECCN: | |
| Country of Origin: | Deutschland |
| EAN: | |
| Weight: | 0.00 kg |
| Length: | 0.00 m |
| Width: | 0.00 m |
| Height: | 0.00 m |