315648
REF-H32x20
Reflector, rectangular with two mounting holes
Reflector, rectangular with two mounting holesfa
| Construction type: | rectangular |
| Ambient temperature: | -40 ... 65 °C (-40 ... 149 °F) |
| Material: | PMMA / PMMA |
| Dimensions: | 32 mm x 20 mm x 5.5 mm |
| Mounting: | mounting holes |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | DE |
| EAN: | |
| Вес: | 0,00 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |