214439
SLC-2400-M
Safety light grid mirror
Deflecting mirror for multi-sided protection safety layouts using SLC series safety light gridsfa
| Safety Integrity Level (SIL): | SIL 3 |
| Performance level (PL): | PL e |
| Category: | Cat. 4 |
| Mission Time (TM): | 20 a |
| PFHd: | 5.8 E-9 |
| Safety Series: | SLC |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | DE |
| EAN: | |
| Вес: | 0,00 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |