103948
9416C
Cable connector
Cable connector, Plug, Straight, 12-pin, Right-rotatingfa
| Type: | Cable connector |
| Number of pins: | 12-pin Right-rotating |
| Construction type: | straight |
| Connection 1: | Male connector |
| Construction type 1: | straight |
| Threading 1: | M23 |
| Pollution degree: | 3 |
| Connection type: | Solder connection |
| Core cross-section: | 0.08 ... 1 mm2 |
| Cable diameter: | 3 ... 10.5 mm |
| Degree of protection: | IP67 |
| Mass: | 71 g |
| Mating cycles: | 100 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | DE |
| EAN: | |
| Вес: | 0,00 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |