096360
ORR50G
Reflector
Reflector, rectangular 50.9 mm x 60.9 mm, mounting holes, fixing strap and polarization filterfa
| Construction type: | rectangular |
| Ambient temperature: | 0 ... 50 °C (32 ... 122 °F) |
| Material: | PMMA/ABS |
| Dimensions: | 51 mm x 61 mm x 8 mm |
| Mounting: | mounting holes |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | SG |
| EAN: | |
| Вес: | 0,00 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |