039764
MTA-C1V1 Montag
Card holder
Card holder with fixing clipfa. The MTA-C1V1 card holder is recommended for mounting the code and data carriers to different types of objects. The main area of application is the person identification. The code or data carrier is inserted into and removed from the card holder without the use of tools.
| Material: | support: polycarbonate clip: polycarbonate |
| Mass: | without clip: 7 g with clip: 10 g |
| Dimensions: | 92 mm x 64 mm x 9 mm (W x H x D) including clip |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Schweden |
| EAN: | 4050143003334 |
| Вес: | 0,01 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |