039764
MTA-C1V1 Montag
Card holder
Card holder with fixing clipfa
| Material: | support: polycarbonate clip: polycarbonate |
| Mass: | without clip: 7 g with clip: 10 g |
| Dimensions: | 92 mm x 64 mm x 9 mm (W x H x D) including clip |
| ECCN: | |
| País de origen: | Schweden |
| EAN: | 4050143003334 |
| Peso: | 0,01 kg |
| Longitud: | 0,00 m |
| Anchura: | 0,00 m |
| Altura: | 0,00 m |