MOD-EAC-I2-O4/06A-24V
MOD-EAC-I2-O4/06A-24V - Load circuit monitoring module
По запросу. Пожалуйста, отправьте нам письмо, чтобы узнать цену и наличие.
"ucnguBrctvdgcxgt0eqo"
Описание
Технические характеристики
Series: PLM
Supply voltage UB: 18 ... 30 V, DC
Overvoltage category: III
Nominal input voltage: 24 V
Input voltage: AC
Restart input: Yes
Nominal output voltage: 24 V
Nominal output voltage: DC
Number of signal outputs: 1 Piece(s)
Switch-on capacity: 0 ... 0.02 F
Ansprechstrom für Abschaltung: 1, 2 A, 4 A, 6 A A
Output channels: 4 Piece(s)
Function: Potential-free, contact opens on shutdown, Overload, Short-circuit
Switching frequency: 0.5 Hz
Number of connections: 2 Piece(s)
Type of connection: Terminal
Type of terminal: Spring-cage terminal
No. of pins: 6 -pin
Type of connection: Terminal
No. of pins: 6 -pin
Dimension (W x H x L): 70 mm x 90 mm x 75 mm
Type of display: LED
Operational controls: Rotary switch
Function of the operational control: Current range selection
Ambient temperature, operation: 0 ... 55 °C
Ambient temperature, storage: -40 ... 80 °C