50129663
MA 900
MA 900 - Modular connection unit
| Series: | MA 900 |
| Suitable for: | BCL 900i series bar code readers |
| Type: | RS 232, RS 422 |
| Number of connections: | 1 Piece(s) |
| Function: | BUS IN, BUS OUT, Connection to device, Data interface, PWR / SW IN / OUT |
| Type of connection: | Sub-D |
| No. of pins: | 25 -pin |
| Dimension (W x H x L): | 193 mm x 180 mm x 71 mm |
| Housing material: | Plastic, PC |
| Net weight: | 800 g |
| Degree of protection: | IP 65 |
| Certifications: | c UL US |
| Customs tariff number: | 84733080 |
| eCl@ss 8.0: | 27069190 |
| eCl@ss 9.0: | 27069190 |
| ETIM 5.0: | EC001578 |
| ETIM 6.0: | EC001578 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Taiwan |
| EAN: | |
| Вес: | 1,08 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |