50126135
MV0 Label 30mm 10er Pack
MV0 Label 30mm 10er Pack - Label set
| Suitable for: | BPS 300i series bar code positioning system, BPS 3x series bar code positioning system, BPS 8 series bar code positioning system |
| Dimension (H x L): | 47 mm x 30 mm |
| Grid dimension: | 30 mm |
| Mechanical properties: | Partly chemical resistant, Moisture resistant, Scratch resistant, UV resistant, Wipe resistant |
| Adhesive: | Acrylate adhesive |
| Strength of adhesive: | 0.1 mm |
| Manufacturing process: | Filmsetting |
| Chemical resistance (at 23 °C over 24 h): | Transformer oil, Diesel oil, White spirit |
| Curing: | 72 h |
| Processing temperature: | 0 ... 45 °C |
| Resistance: | Humidity, Salt spray fog (150 h/5 %), UV light |
| Property of base: | Clean, Dry, Free of grease, Smooth |
| Customs tariff number: | 39269097 |
| eCl@ss 8.0: | 27289290 |
| eCl@ss 9.0: | 27289290 |
| ETIM 5.0: | EC002997 |
| ETIM 6.0: | EC002997 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | |
| Вес: | 0,01 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |