50109545
SAT 5
SAT 5 - Alignment aid
| Suitable for: | Cross-series |
| Design: | Cylindrical |
| Dimension (Ø x L): | 65 mm x 24 mm |
| Housing material: | Metal, Aluminum |
| Net weight: | 90 g |
| Housing color: | Black |
| Customs tariff number: | 85389099 |
| eCl@ss 8.0: | 27279210 |
| eCl@ss 9.0: | 27273607 |
| ETIM 5.0: | EC002467 |
| ETIM 6.0: | EC002467 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | |
| Вес: | 0,13 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |