427300
AC-ALM
AC-ALM - Alignment aid
| Suitable for: | MLC 500, MLC 300 safety light curtains |
| Receiver operating range: | 30 m |
| Voltage supply: | 2 AA batteries, replaceable, 2x1.5V |
| Operational readiness: | Approx. 8 hours in continuous operation at average intensity |
| Design: | Cubic |
| Dimension (W x H x L): | 53 mm x 76 mm x 32.5 mm |
| Housing material: | Plastic, ABS |
| Housing color: | Black |
| Type of display: | 5 multi-color LEDs |
| Operational controls: | Control buttons |
| US patents: | US 9,503,184 B |
| Customs tariff number: | 85389099 |
| eCl@ss 8.0: | 27279210 |
| eCl@ss 9.0: | 27273607 |
| ETIM 5.0: | EC002467 |
| ETIM 6.0: | EC002467 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | |
| Вес: | 0,14 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |