0047125
IK7825.81 AC50HZ 230V 0,05-1S
TIMER, ON DELAYED
| Function: | Timer, electronic |
| Time range from - to (s - min): | 0,05 - 60 |
| Nominal voltage AC: | + |
| Nominal voltage DC: | + |
| Output contacts: | 2 w |
| Enclosure design: | Installationsverteiler |
| Width: | 17,5 mm |
| Type: | IK 7825 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | DE |
| EAN: | |
| Вес: | 0,108 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |