Article image 43GR-XAS10MS048
Rockwell Automation 43GR-XAS10MS048
43G Glass Fiber Optic Cables
По запросу. Пожалуйста, отправьте нам письмо, чтобы узнать цену и наличие.
"ucnguBrctvdgcxgt0eqo"
Описание
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 1.2mm (0.046 in), Stainless Steel, 1.2 mm (0.046 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.22 m (48 in.)