Article image 43GR-XAS10MS048
Rockwell Automation 43GR-XAS10MS048
Glasfaserlichtleitkabel
Beschreibung
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 1.2mm (0.046 in), Stainless Steel, 1.2 mm (0.046 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.22 m (48 in.)