319859
VAZ-IEI3-TAG1-S
Activator
Actuator for non-contact AS-Interface safety switchesfa
| Detection type: | inductive |
| Safety Integrity Level (SIL): | SIL 3 |
| Performance level (PL): | PL e |
| Power supply: | inductive over reading head |
| Ambient temperature: | -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F) |
| Material: Housing: | Thermoplastic Hotmelt |
| Installation: | Active surface facing Read head |
| Mass: | 20 g |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | DE |
| EAN: | |
| Вес: | 0,00 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |