045002
42312B Kabeld
Female connector
Socket, Angled, 12-pinfa
| Type: | Female connector |
| Number of pins: | 12-pin |
| Construction type: | right angle |
| Degree of protection: | IP67 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | 4050143003853 |
| Вес: | 0,06 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |