042740
BT37
Activator
Fa
| Ambient temperature: | -25 ... 70 °C (-13 ... 158 °F) |
| Shaft diameter: | ≤ 35 mm |
| Shaft height: | 17 mm |
| Material: Housing: | PS495F |
| Material: Stopper cap: | PBT (1 unit black) |
| Material: Mounting screw: | Stainless steel 1.4305 / AISI 303 |
| Mass: | 30 g |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | DE |
| EAN: | |
| Вес: | 0,02 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |