034568
VAZ-PG11-FKD
Seal
Seal for AS-Interface-flat cable in PG11 screwed connectionfa
| Degree of protection: | IP67 according to EN 60529 |
| Material: | Neoprene Hardness: 50 ± 5 Shore A scale in accordance with DIN 53505 |
| Note: | Packaging unit, 10-piece |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | DE |
| EAN: | |
| Вес: | 0,00 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |