UDC-1900-S2
UDC-1900-S2 - Device column
| Dimension (W x H x L): | 160 mm x 1,960 mm x 149 mm |
| Housing material: | Metal, Aluminum, Plastic |
| Net weight: | 6,875 g |
| Housing color: | Yellow, RAL 1021 |
| Type of fastening: | Floor mounting, Mounting plate |
| Mechanical reset function: | Yes |
| Column height without foot: | 1,900 mm |