UDC-1900-S2
UDC-1900-S2 - Device column
Type, columns and mirrors: Device column
Dimension (W x H x L): 160 mm x 1,960 mm x 149 mm
Housing material: Metal, Aluminum, Plastic
Net weight: 6,875 g
Housing color: Yellow, RAL 1021
Type of fastening: Floor mounting, Mounting plate
Mechanical reset function: Yes
Column height without foot: 1,900 mm