548803
MMS-P-350
MMS-P-350 - Muting mounting system
| Series: | MMS |
| Suitable for: | COMPACTplus multiple light beam safety devices, MLD 330, MLD 530 multiple light beam safety devices |
| Type of muting mounting system: | Passive side |
| Dimension: | 350 mm |
| Net weight: | 800 g |
| Type of reflectors: | TKS 50x50 |
| Mounting: | Mounting on Device Column |
| Number of reflectors: | 2 Piece(s) |
| Customs tariff number: | 85389099 |
| eCl@ss 8.0: | 27279290 |
| eCl@ss 9.0: | 27279090 |
| ETIM 5.0: | EC002498 |
| ETIM 6.0: | EC002498 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | |
| Вес: | 0,80 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |