50132565
BTU D12M-Z-230
BTU D12M-Z-230 - Rod
| Suitable for: | BTU D12M-D12-A090, BTU D12M-D12-B090, BTU D12M-VKT-90 |
| Dimension (Ø x L): | 12 mm x 230 mm |
| Standard designation, metal mounting device: | Steel, galvanized |
| Design of mounting device: | Z-shaped rod, 12 mm |
| Type of fastening, at system: | Clampable |
| Type of fastening, at device: | Clampable |
| Type of mounting device: | Rigid |
| Mounting device material: | Metal |
| ITEM-compatible: | No |
| Customs tariff number: | 73182900 |
| eCl@ss 8.0: | 27279202 |
| eCl@ss 9.0: | 27273701 |
| ETIM 5.0: | EC003015 |
| ETIM 6.0: | EC003015 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | |
| Вес: | 0,28 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |