50132255
D M12A-12P-PWR
D M12A-12P-PWR - Adapter
| Number of connections: | 2 Piece(s) |
| Type of connection: | Connector |
| Thread size: | M12 |
| Type: | Female |
| No. of pins: | 12 -pin |
| Encoding: | A-coded |
| Version: | Axial |
| Type of connection: | Jack socket |
| Customs tariff number: | 85366990 |
| eCl@ss 8.0: | 27069190 |
| eCl@ss 9.0: | 27069190 |
| ETIM 5.0: | EC001578 |
| ETIM 6.0: | EC001578 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | |
| Вес: | 0,04 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |