50124652
HTK 82-24V-8M
HTK 82-24V-8M - Reflector
| Special version: | Heating |
| Supply voltage UB: | 24 V, AC/DC |
| Function: | Voltage supply |
| Type of connection: | Cable |
| Cable length: | 8,000 mm |
| Sheathing material: | PVC |
| Cable color: | Black |
| Number of conductors: | 2 -wire |
| Design: | Round |
| Mounting dimension: | 93 mm x 21 mm |
| Reflection surface diameter: | 78 mm |
| Reflector material: | Plastic |
| Material of base material: | Plastic |
| Chemical designation, reflector material: | PMMA8N |
| Structure, active surface: | Triple |
| Type of fastening: | Through-hole mounting |
| Ambient temperature, operation: | -40 ... 70 °C |
| Customs tariff number: | 39269097 |
| eCl@ss 8.0: | 27279203 |
| eCl@ss 9.0: | 27273601 |
| ETIM 5.0: | EC002467 |
| ETIM 6.0: | EC002467 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | |
| Вес: | 0,49 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |