50080537
ARH 10
ARH 10 - Alignment aid
| Suitable for: | Cross-series |
| Light source: | Laser, Red |
| Laser class: | 2 |
| Design: | Cubic |
| Dimension (W x H x L): | 26.5 mm x 39.6 mm x 72 mm |
| Housing material: | Metal, Aluminum |
| Net weight: | 120 g |
| Housing color: | Red |
| Type of fastening: | Screw type, Fastening on front |
| Customs tariff number: | 85389099 |
| eCl@ss 8.0: | 27279210 |
| eCl@ss 9.0: | 27273607 |
| ETIM 5.0: | EC002467 |
| ETIM 6.0: | EC002467 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | |
| Вес: | 0,12 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |