426190
PSC-2500-S2
PSC-2500-S2 - Protective screen
| Suitable for: | UDC-S2, DC-S2 device columns |
| Dimension: | 2,480 mm |
| Protective screen material: | PMMA, gray |
| Customs tariff number: | 39205100 |
| eCl@ss 8.0: | 27279290 |
| eCl@ss 9.0: | 27279090 |
| ETIM 5.0: | EC002498 |
| ETIM 6.0: | EC002498 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | |
| Вес: | 1,40 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |