0051284
BA9019 3AC50/60HZ 200-480V 3KW
SOFTSTARTER WITH SOFTSTOP
| Function: | Softstarter with softstop |
| For three-phase motors, 400 V up to: | 5,5 kW |
| Signalling output: | + |
| Load voltage up to: | 480 V |
| Auxiliary voltage required: | + |
| Extra functions: Temperature / system monitoring: | T |
| Widths: | 45 mm |
| Type: | BA 9019 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | DE |
| EAN: | |
| Вес: | 0,33 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |