70107738
OFR-22800/100
Reflective tape
Reflective tape reel 22.8 m x 100 mmfa
| Construction type: | roll |
| Optical elements: | Micro-triple pyramids |
| Ambient temperature: | -35 ... 60 °C (-31 ... 140 °F) |
| Material: | F6000 |
| Dimensions: | 22800 mm x 100 mm |
| Mounting: | self-adhesive |
| Storage: | Store cool and dry |
| Packing unit: | Pre-cut from 1 m length to max. 22.8 m length |
| Supplementary information: | The ambient temperature when mounting and processing the film should not be less than 18 °C. |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | DE |
| EAN: | |
| Waga: | 0,00 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |