50143346
LBK Sensor Protector
LBK Sensor Protector - Shielding
| Series: | LBK |
| Type: | Shielding for better robustness against interference emission |
| Suitable for: | Safe radar sensor LBK |
| Dimension (W x H x L): | 102 mm x 136 mm x 165 mm |
| Net weight: | 850 g |
| Housing color: | Silver |
| Customs tariff number: | 83024900 |
| eCl@ss 8.0: | 27243101 |
| eCl@ss 9.0: | 27243101 |
| ETIM 5.0: | EC002538 |
| ETIM 6.0: | EC002538 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Italien |
| EAN: | |
| Waga: | 0,85 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |