50132606
BTU 360-D30
BTU 360-D30 - Rod mounting
| Contains: | 2x M4 x 30 screw, 2x M4 mounting nut, 2x M4 x 20 screw |
| Suitable for: | 46B series sensors, 10 series sensors, 46C series sensors, 49C series sensors, 8 series sensors |
| Design of mounting device: | Mounting system |
| Type of fastening, at system: | For 30 mm rod |
| Type of fastening, at device: | Screw type |
| Type of mounting device: | Turning, 360°, Adjustable, Clampable |
| Mounting device material: | Plastic, Metal |
| ITEM-compatible: | No |
| Customs tariff number: | 83024900 |
| eCl@ss 8.0: | 27279202 |
| eCl@ss 9.0: | 27273701 |
| ETIM 5.0: | EC003015 |
| ETIM 6.0: | EC003015 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | |
| Waga: | 0,16 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |