50129076
TKZ 25
TKZ 25 - Reflector
| Design: | Round |
| Triple reflector size: | 2.3 mm |
| Mounting dimension: | 26.2 mm x 7 mm |
| Reflection surface diameter: | 23 mm |
| Reflector material: | Plastic |
| Material of base material: | Plastic |
| Chemical designation, reflector material: | PMMA |
| Structure, active surface: | Triple |
| Type of fastening: | Clip |
| Suitable for bore hole diameter: | 6 ... 7 mm |
| Suitable for material thickness: | 0.5 ... ∞ |
| Ambient temperature, operation: | -40 ... 65 °C |
| Processing temperature: | 0 ... 70 °C |
| Customs tariff number: | 90029000 |
| eCl@ss 8.0: | 27279203 |
| eCl@ss 9.0: | 27273601 |
| ETIM 5.0: | EC002467 |
| ETIM 6.0: | EC002467 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | |
| Waga: | 0,00 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |