50112142
TK BR 53
TK BR 53 - Reflector
| Area of application: | Food |
| Design: | Rectangular |
| Mounting dimension: | 14 mm x 36 mm x 20.3 mm |
| Reflective surface: | 29 mm x 10 mm |
| Triple reflector size: | 0.3 mm |
| Reflector material: | Plastic |
| Material of base material: | Stainless steel |
| Chemical designation, reflector material: | Stainless steel |
| Structure, active surface: | Mikrotriple |
| Net weight: | 50 g |
| Type of fastening: | Housing fit |
| Ambient temperature, operation: | -30 ... 70 °C |
| Degree of protection: | IP 67, IP 69K |
| Customs tariff number: | 73269098 |
| eCl@ss 8.0: | 27279203 |
| eCl@ss 9.0: | 27273601 |
| ETIM 5.0: | EC002467 |
| ETIM 6.0: | EC002467 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | |
| Waga: | 0,05 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |