Article image 43GT-TAB15SS048
Rockwell Automation 43GT-TAB15SS048
43G Glass Fiber Optic Cables
Bajo pedido. Envíenos un correo electrónico para consultar el precio y la disponibilidad.
"ucnguBrctvdgcxgt0eqo"
Descripción
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 2.29mm, Brass, 1.6 mm (0.062 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.22 m (48 in.)