324824
VAZ-LED-40MM-CLD-GN
Stack light LED permanent light element
Stack light LED solid light element, greenfa
| Light type: | LED |
| UL File Number: | E223176 |
| Color: | green |
| Rated operating voltage: | 24 V AC/DC |
| Protection class: | II |
| Current consumption: | 35 mA |
| Inrush current: | 500 mA |
| Ambient temperature: | -30 ... 60 °C (-22 ... 140 °F) |
| Degree of protection: | IP66 |
| Connection: | Bayonet system |
| Material: | PC |
| Mass: | 28 g |
| Life span: | max. 50,000 h |
| ECCN: | |
| País de origen: | DE |
| EAN: | |
| Peso: | 0,00 kg |
| Longitud: | 0,00 m |
| Anchura: | 0,00 m |
| Altura: | 0,00 m |