279455
VBP-HH1-V3.0-110V
AS-Interface Handheld
AS-Interface Handheldfa
| AS-Interface specification: | V3.0 |
| Operating mode: | Plug-in charging unit, 120 V AC, included with delivery |
| Display: | LC display |
| Keyboard: | membrane keys, 5 keys |
| Operating duration: | 8 h or ≥ 250 read/write procedures for fully charged battery |
| Power supply: | battery mode, please use only battery charger included with delivery to charge (charging time about 14 h) |
| Interface type: | AS-Interface, short-circuit proof and overload-proof, or optical |
| Open loop voltage: | 28 V |
| Load current: | 100 mA at 25 V |
| Electromagnetic compatibility: Directive 2014/30/EU: | EN 61326-1:2013 |
| Degree of protection: | EN 60529:2000 |
| Electrical safety: | Plug-in charging unit UL 1310 |
| Emitted interference: | EN 61326-1:2013 |
| Noise immunity: | EN 61326-1:2013 |
| Ambient temperature: | 0 ... 40 °C (32 ... 104 °F) |
| Storage temperature: | -20 ... 40 °C (-4 ... 104 °F) |
| Degree of protection: | IP20 |
| Material: Housing: | plastic |
| Mass: | approx. 610 g |
| ECCN: | |
| País de origen: | ID |
| EAN: | |
| Peso: | 0,00 kg |
| Longitud: | 0,00 m |
| Anchura: | 0,00 m |
| Altura: | 0,00 m |