050632
U-G3FF
AS-Interface module mounting base
AS-Interface module mounting base for connection to flat cable (AS-Interface and external auxiliary power)fa
| Ambient temperature: | -25 ... 60 °C (-13 ... 140 °F) |
| Storage temperature: | -40 ... 85 °C (-40 ... 185 °F) |
| Degree of protection: | IP67 according to EN 60529 (only in connection with module or cover) |
| Connection: | AS-Interface flat cable |
| Dimensions: | about 119, 60, 10 mm (L, W, H) |
| ECCN: | |
| País de origen: | HU |
| EAN: | |
| Peso: | 0,00 kg |
| Longitud: | 0,00 m |
| Anchura: | 0,00 m |
| Altura: | 0,00 m |