035846
ZH-ES/LB
Insertion Strip
Accessory Zener Barriers, For equipotential bonding via the standard railpa
| Material: | cardboard |
| Dimensions: | 25 pieces, perforated, labeling field 29 x 8 mm (1.14 x 0.3 inch) |
| ECCN: | |
| País de origen: | Deutschland |
| EAN: | 4050143057931 |
| Peso: | 0,00 kg |
| Longitud: | 0,00 m |
| Anchura: | 0,00 m |
| Altura: | 0,00 m |