0040434
BA7981.82 AC50/60HZ 240V 0,3-3S
FLASHER RELAY
| Function: | Flasher Relay |
| Time range from - to (s - s): | 0,3 - 3 |
| Nominal voltage AC: | + |
| Output contacts: | 1 w; 2 w; 1 Ty; 1 T |
| Enclosure design: | Schaltschrank |
| Width: | 45 mm |
| Type: | BA 7981 |
| ECCN: | |
| País de origen: | DE |
| EAN: | |
| Peso: | 0,28 kg |
| Longitud: | 0,00 m |
| Anchura: | 0,00 m |
| Altura: | 0,00 m |