0029051
BA7905.82 AC50/60HZ 240V 1,5-30S
TIMER, ON DELAYED
| Function: | Timer, electronic |
| Time range from - to (s - s): | 0,05 - 300 |
| Nominal voltage AC: | + |
| Nominal voltage DC: | + |
| Output contacts: | 2 w |
| Enclosure design: | Schaltschrank |
| Width: | 45 mm |
| Type: | BA 7905 |
| ECCN: | |
| País de origen: | DE |
| EAN: | |
| Peso: | 0,20 kg |
| Longitud: | 0,00 m |
| Anchura: | 0,00 m |
| Altura: | 0,00 m |